Lapačka + vyrážečka CCM AXIS 1.9 Senior obrácený gard bílo-modrá

Velikost
Barva
Držení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Kód: 8647/SEN
Značka: CCM
10 500 Kč / ks

Brankařský set lapačky a vyrážečky CCM Axis 1.9 je poloprofesionálním setem z kolekce CCM Axis. Velmi lákavé barevné "custom" provedení setu. Velikost Senior je vhodná pro brankáře seniorských kategorií. 

LAPAČKA: Špičková lapačka z kompletně nové modelové řady CCM AXIS je druhým nejvyšším modelem z této řady. Lapačka CCM AXIS 1.9 s originální konstrukcí, která umožňuje neomezenou pohyblivost, dokonalé a jisté sevření puku a zároveň zajišťuje špičkovou úroveň ochrany. Pro ochranu ruky brankáře je na vnitřní straně lapačky použita kombinace nejmodernějších speciálních pěnových materiálů - HD, EPE a PE pěny. Rovněž pro ochranu dlaně ruky před nepříjemnými následky tvrdých střel je dlaň lapačky v nejexponovanějších místech vyztužena HD pěnou s vysokou hustotou. Lapačka CCM AXIS A1.9 pokračuje v originálním trendu nastaveném dřívějšími řadami PREMIER a využívá vstřikovanou a anatomicky tvarovanou jednodílnou konstrukci manžety spolu s chráničem palce. Doplněná dvojitým T košem umožňuje naprosto efektivní a bleskové sevření a perfektní kontrolu přikrytí puku. Lapačka je vyrobena v provedení GAME READY, což znamená, že koš lapačky se velmi dobře uzavírá a lapačka je již od prvopočátku připravena k zápasům. Pro ochranu vnější strany lapačky spolu s ochranou prstů řada AXIS A1.9 rovněž využívá PE a EPE pěny, která zajišťuje perfektní ochranu především před nepříjemným seknutím holí. Materiál dlaně NASH zajišťuje vynikající přilnavost k ruce, což umožňuje jistější a rychlejší sevření koše a omezuje nechtěné sklouznutí lapačky z ruky.

VYRÁŽEČKA: Špičková vyrážečka z kompletně nové modelové řady CCM AXIS je druhým nejvyšším modelem z této řady. Velmi lehká vyrážečka CCM AXIS A1.9 se špičkovou úrovní ochrany, ovládání i komfortu a s dokonalým vyvážením. Vnitřní výztuž hlavní horní vyrážecí plochy vyrážečky je vyrobena laminovaným, speciálním pěnovým materiálem s dvojí hustotou a odolným PE. Jeho vlastnosti umožňují brankáři cíleně a přesně ovládat odrazy puku a přitom zajišťuje profesionální úroveň ochrany i před nejprudšími střelami. Jako vnější materiál je použit špičkový materiál s technologií Speed Skin. Špičková boční ochrana vyrážečky je zajištěna díky vstřikované a anatomicky tvarované konstrukci ochrany palce, spolu s kombinací vnitřních výplňových pěnových materiálů různé hustoty. Tato promyšlená konstrukce poskytuje komplexní ochranu vnitřní boční strany vyrážečky. Otevřená manžeta umožňuje brankáři perfektní pohyblivost v zápěstí a dokonalou ovladatelnost, díky upevňovacímu pásku na zápěstí je zajištěno jisté upevnění na ruce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu