Hokejový suspenzor

Hokejový suspenzor patří mezi nejmenší části hokejové výstroje. I tak plní jednu z nejdůležitějších ochranných funkcí těla hráče. O jeho důležitosti svědčí i fakt, že první suspenzor byl vynalezen o 100 let dříve, než hokejová helma.

Hokej je rychlá hra plná osobních soubojů a tvrdých střetů, proti kterým se lze chránit pomocí hokejové výstroje. Největší plochy těla hráče chrání hokejové kalhoty, či chrániče ramen. Tyto části výstroje jsou mezi hráči často diskutovány. Téma, které se naopak příliš neřeší, jsou suspenzory. Přitom na ochranu intimních partií během hokeje kladou hráči velmi vysoké nároky. Hokejový suspenzor musí kombinovat maximální ochranu a dostatečný prostor, který vás nebude během hry omezovat. Jaké možnosti výběru hráč má?

 

Hokejové šortky se suspenzorem

Klasické hokejové suspenzory ve variantě s nebo bez podvazků a vnitřní kapsou pro umístění anatomického výlisku, se za posledních 40 let prakticky nezměnily. Tyto stálice jsou mezi hokejisty pořád ve velké oblibě a většina značek soustředí výrobu pouze na ně. Na trhu se však můžete setkat i s elastickými trenkami, či volnější variantou v podobě hokejových šortek. Tyto modely skvěle doplňují osvědčenou klasiku, a tak si svůj suspenzor vybere každý. V naší nabídce naleznete také suspenzory pro brankáře a dámské hokejové suspenzory.

 

Zpět do obchodu