Tkaničky do bruslí

Tkaničky do hokejových bruslí patří spolu s hokejovou páskou mezi nejvíce vyhledávané doplňky výstroje hokejistů. Nezáleží na jaké značce bruslí zrovna bruslíte. Pokud chcete kvalitně dotaženou brusli, musíte mít své hokejové tkaničky v dokonalé kondici. V prvním kroku na vás čeká nelehké rozhodnutí: voskované, nebo bavlněné tkaničky do bruslí. Obě varianty mají něco do sebe.

 

Voskované hokejové tkaničky

Voskované tkaničky do bruslí mají povrch upraven pomocí odolného vosku, který při stáhnutí drží pevně na svém místě. Navíc velmi dobře odolávají vlhkosti a tak jsou dlouhou dobu neměnné.

Bavlněné hokejové tkaničky

Bavlněné hokejové tkaničky jsou oblíbené pro svoji životnost. Na rozdíl od voskovaných nemají povrch, který by se opotřeboval a tak vydrží déle a jsou více flexibilní. 

Na našem e-shopu naleznete hokejové tkaničky s různou délkou, kterou je vždy dobré vybírat podle velikosti vašich bruslí. U jednotlivých tkaniček přidáváme naše doporučení pro výběr správné velikosti. Pokud chcete své hokejové brusle oživit, určitě vás potěší i barevné varianty tkaniček.

 

Zpět do obchodu